„Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenė Šiluvoje: ką mums rekomenduoja Dievas?

21078848_10155636368017463_5372133712052866265_n

Šį savaitgalį, rugpjūčio 26–27 dienomis, Šiluvoje susibūrė „Tikėjimo ir Šviesos“ koordinacinių grupelių nariai. Susitikome, idant, atsiliepdami į Dievo raginimą, diskutuotume apie bendruomenės tikslus, ateitį, jaunus žmones bendruomenėje. Apie bendrystę, kuriai svarbus kiekvieno mūsų indėlis.

Toks susitikimas man pirmasis, mat Vilniaus „Dievo sodo“ bendruomenėje (šv. Jono Bosko parapija, Lazdynai) lankausi tik gerą pusmetį. Džiaugiausi galimybe susipažinti su „Tikėjimo ir Šviesos“ nariais iš Klaipėdos, Kretingos, Šiaulių, Marijampolės, Kauno…

Šeštadienį, kartu skaitėme bendruomenės chartiją, dalinomės, su kokiais iššūkiais susiduriame, kas mus drąsina. Ypatingai džiaugiausi, kad į Šiluvą atvažiavo draugai ir bičiuliai su šeimomis. Skirtingos perspektyvos (bičiulių, tėvų (šeimų) bei draugų) leido naujai permąstyti ir savo pačios, ir bendruomenės tapatybę, ieškoti paprastumo. Šeštadienio „programą“ tęsėme dalyvaudami šv. Mišiose, o baigėme muzikuodami, šokdami, žaisdami bei vakarodami prie vaišių pilno stalo. Sekmadienį dalyvavome eisenoje į Šiluvą, šv. Mišiose.

Matyt, nebuvo nuliūdusių, jog kaip tik penktadienį į Švč. M. Marijos Gimimo baziliką atkeliavo ir didysis pal. Teofiliaus Matulionio relikvijorius. Nebuvusieji beatifikacijos iškilmėse ar dėl žmonių spūsčių negalėję maldai skirti pakankamai laiko, palaimintojo bendryste ir gyvenimu džiaugėsi (su juo susipažino) Šiluvoje.

Esu sužavėta! Kelios dienos kartu tikrai gali suburti ir taip nuostabiai suartinti žmones. Jau anksčiau patyriau, kiek mano „senų“ draugų yra kaip nors susiję su „Tikėjimu ir Šviesa“. Tačiau dar didesnė nuostaba aplanko, kai pastarųjų vis daugėja.  Turbūt reiktų paminėti, jog jei ne jie, J. E. kardinolo Audrio Juozo Bačkio liudijimas ar skaitytos knygos, pati vargu ar būčiau „užklydusi“ į “Tikėjimą ir Šviesą“. Dabar, po truputį suprasdama, ar greičiau patirdama, paprastumo, draugystės dovaną, vis dažniau dėkoju Dievui.

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s